Slavíme 10 let!

Slavíme 10 letJak ten čas letí!Slavíme 10 let

Od založení naší firmy zanedlouho uplyne 10 let. Za tu dobu jsme se z malé firmičky, která se zabývala telekomunikacemi, zabezpečovacími systémy, kamerovými systémy nebo elektronickými vstupními systémy, postupně stali jedním z nejvýznamnějších dodavatelů interiérových svítidel, průmyslových svítidel i veřejného osvětlení.

Začínali jsme s 5 zaměstnanci a jak jsme se během té jedné dekády rozvíjeli, měnili jsme základnu firmy, stěhovali se, měnily se naše služby, které se přizpůsobovaly poptávce.

Měnil se i sortiment nabízeného zboží. Z telekomunikačních systémů jsme postupně přešli na LED osvětlení, průmyslová svítidla a veřejné osvětlení. Stále jsme rostli a stejně tak i naše nabídka. Začali jsme se věnovat distribuci chytrého LED osvětlení i designových svítidel.

Dnes máme 20 zaměstnanců, věnujeme se výzkumu a vývoji vlastní značky chytrého osvětlení a zakotvili jsme na ulici Vídeňská v Brně, kde jsme vybudovali jeden z největších showroomů s moderním a designovým osvětlením VIENNA LIGHT POINT.

A to už je důvod k oslavě!

Samozřejmě nic z toho by nebylo nebýt vás, našich zákazníků.

Proto jsme si pro vás připravili několik narozeninových akcí, které budeme postupně spouštět během měsíce, konkrétně od 14.6. - 14.7.

Sledujte naše stránky, nebo Facebook či Instagram a budete vědět o každé akci včas!