VOC Staňte se velkoodběratelem

Nástěnná Aurora Nanoleaf 9ks

Katalogové číslo: NL22-0002tw-9PK


5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH

Příkon60 W (maximální počet panelů 30)Napájení100 – 240 Volts
Světelný tok100 Lm / 1 panelPočet světelných zdrojů9ks v balení
Max. příkon na jeden světelný zdroj2WVčetně světelných zdrojůAno

Nanoleaf Aurora! Panely systému Aurora umožňují vzájemné libovolné propojení mezi sebou, vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi


Dostupnost do 10ti pracovních dní.

Představujeme Vám inteligentní modulární osvětlovací systém Nanoleaf Light Panels! Panely systému Aurora umožňují vzájemné libovolné propojení mezi sebou, vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi. Se systémem Nanoleaf Aurora se z Vás stane světelný designér. Použijte Nanoleaf Aurora jako kostky lega a redefinujte tak svůj životní prostor světlem!

Většina lidí vnímá osvětlení interiéru pro jeho základní funkci: poskytnutí světla na místě, kde by jinak byla tma. Světlo má ale na člověka překvapující účinky spojené ve vnímání nás samých. Ovlivňuje úroveň naší energie, chuť soustředit se na něco a pocit štěstí. Stačí si vzpomenout na naši náladu během krásného slunného dne v porovnání se zimním zamračeným počasím.

Nanoleaf Light Panels umožňuje nastavení barvy, jasu a pohybu světla přes světelné trojúhelníkové panely, které spolu komunikují. Panely se mohou dotýkat pouze svými rohy a dávají tak volnost rozmístění po interiéru a vaší kreativitě. Panely mohou být namontovány na jakýkoliv rovný povrch.

U tohoto produktu zatím nejsou žádná hodnocení

Napsat komentář

  Zrušit

Váš komentář byl uložen. Děkujeme.