VOC Staňte se velkoodběratelem

Nástěnná Aurora Nanoleaf 9ks

Katalogové číslo: NL22-0002tw-9PK


5 499 Kč
4 545 Kč bez DPH

Toto zboží není momentálně k dispozici

Příkon60 W (maximální počet panelů 30)Napětí100 – 240 Volts
Světelný tok100 Lm / 1 panelPočet žárovek9ks v balení
Max. příkon na jeden světelný zdroj2WŽárovky součástí baleníAno

Nanoleaf Aurora! Panely systému Aurora umožňují vzájemné libovolné propojení mezi sebou, vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi


Představujeme Vám inteligentní modulární osvětlovací systém Nanoleaf Light Panels! Panely systému Aurora umožňují vzájemné libovolné propojení mezi sebou, vytváření animací libovolné rychlosti, barevnosti a typů přechodů mezi nimi. Se systémem Nanoleaf Aurora se z Vás stane světelný designér. Použijte Nanoleaf Aurora jako kostky lega a redefinujte tak svůj životní prostor světlem!

Většina lidí vnímá osvětlení interiéru pro jeho základní funkci: poskytnutí světla na místě, kde by jinak byla tma. Světlo má ale na člověka překvapující účinky spojené ve vnímání nás samých. Ovlivňuje úroveň naší energie, chuť soustředit se na něco a pocit štěstí. Stačí si vzpomenout na naši náladu během krásného slunného dne v porovnání se zimním zamračeným počasím.

Nanoleaf Light Panels umožňuje nastavení barvy, jasu a pohybu světla přes světelné trojúhelníkové panely, které spolu komunikují. Panely se mohou dotýkat pouze svými rohy a dávají tak volnost rozmístění po interiéru a vaší kreativitě. Panely mohou být namontovány na jakýkoliv rovný povrch.