VOC Staňte se velkoodběratelem

LED stropní svítidlo Minor+ Classic

Katalogové číslo: MN - C205T


2 980 Kč 1 892 Kč Ušetříte 1 088 Kč (36.5 %)
1 564 Kč bez DPH

SKLADEM

Příkon25 WŽivotnost50 000 h
Chromatičnost2800-6000 KNapětíAC 85-265 V
Světelný tok2 000 lmLED chipSAMSUNG 2835

Chytré LED svítidlo na dálkové ovládání s funkcí stmívání, změnou teploty barvy světla, nočním režimem a Glare-Free nebo Sleep módem.

Elegantní a úsporné svítidlo vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje.

LIMITOVANÁ EDICE!


Stropní LED svítidlo Minor+ Classic

Stropní svítidlo Minor+ Classic

Chytré LED stropní svítidlo Minor+ Classic je jako elegantní kapka, která rozzáří strop v jakékoliv místnosti. Využití najde v domácnosti, kde se hodí i do dětských pokojů, zejména díky své lehkosti a snadné údržbě. Dále se svítidlo může vyjímat i komerčních prostorách, školách nebo může ozvláštnit hotelové recepce či konferenční místnosti.

Díky dálkovému ovládání, které je i s bateriemi součástí balení, si snadno nastavíte světelný režim podle potřeby. Vyberte si ze 4 módů, které šetří váš zrak i peněženku. Při světelném výkonu 2000lm má spotřebu pouhých 25W.

Rozměry svítidla: Ø 350 x 98 mm

Hmotnost: 1,1 kg

Možnost změny teploty barvy

Night-mode

Barvu je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla (ilustrační obrázek).

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově. 

Sleep mód: Je mód pro příjemné usínání, kdy se jas svítidla ztlumí na 50% teplé bílé barvy a za 30 minut se vám světlo automaticky vypne.

Noční režim: Decentní osvětlení vaší místnosti, které vytvoří efekt hřejivé svíčky pro dostatečnou orientaci v noci. Příkon svítidla v režimu "Night Light" je pouze 1W - 3W.

Režim přepínání vypínačem

Režím přepínání vypínačem

Stropní svítidlo Minor+ Classic si pamatuje poslední nastavení světelného režimu (jas a teplotu barvy světla), jaké bylo před posledním vypnutím.

Přepínání módů nástěnným přepínačem

Pokud je nástěnný vypínač vypnut a zapnut v rozmezí 2 vteřin, režim svítidla se bude měnit ve 3 módech - denní bílá barva v plném výkonu svítidla, teplá bílá a noční režim.

Je tedy velmi jednoduché měnit základní režimy svítidla i bez použití dálkového ovládání.