VOC Staňte se velkoodběratelem

Stropní LED svítidlo Minor+ Chrome

Katalogové číslo: MN - S28T


3 949 Kč 1 994 Kč Ušetříte 1 955 Kč (49.5 %)
1 648 Kč bez DPH

SKLADEM

Příkon28WŽivotnost40 000h
Chromatičnost2800K - 6000KNapětíAC 85-265V
Světelný tok2600 lmLED chipSAMSUNG 2835

Chytré LED svítidlo na dálkové ovládání s funkcí stmívání, změnou teploty barvy světla, nočním režimem a Glare-Free nebo Sleep módem.

Elegantní a úsporné svítidlo vhodné do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje.

LIMITOVANÁ EDICE!


Stropní LED svítidlo Minor+ Chrome

LED svítidlo Minor+ Chrome

Stropní svítidlo s elegantním chromovým kroužkem po obvodu je krásným a nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Kvalitní PMMA-Polymethylmethakrylát, ze kterého je svítidlo vyrobeno, je lehký a odolný. Díky tomu je instalace světla na stěnu nebo strop hračka. Je možno montovat i na sádrokarton.

Svítivost v úhlu 270° zaručuje ideální rozložení světla v místnosti.

Teplotu barvy světla a jas svítidla jednoduše nastavíte pomocí přibaleného dálkového ovladače. Vyberte si ze 4 úrovní nastavení a osvětlete vaši domácnost tak, jak zrovna potřebujete.

Rozměry svítidla: Ø 430 x 91 mm

Hmotnost svítidla: 0,8 kg

Možnost změny teploty barvy

Night-mode

Barvu je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla (ilustrační obrázek).

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově. 

Sleep mód: Je mód pro příjemné usínání, kdy se jas svítidla ztlumí na 50% teplé bílé barvy a za 30 minut se vám světlo automaticky vypne.

Noční režim: Decentní osvětlení vaší místnosti, které vytvoří efekt hřejivé svíčky pro dostatečnou orientaci v noci. Příkon svítidla v režimu "Night Light" je pouze 1W - 3W.

Režim přepínání vypínačem

Režím přepínání vypínačem

Stropní svítidlo Minor+ Chrome si pamatuje poslední nastavení světelného režimu (jas a teplotu barvy světla), jaké bylo před posledním vypnutím.

Přepínání módů nástěnným přepínačem

Pokud je nástěnný vypínač vypnut a zapnut v rozmezí 2 vteřin, režim svítidla se bude měnit ve 3 módech - denní bílá barva v plném výkonu svítidla, teplá bílá a noční režim.

Je tedy velmi jednoduché měnit základní režimy svítidla i bez použití dálkového ovládání.