VOC Staňte se velkoodběratelem

LED Průmyslové závěsné svítidlo LuxCloud 100W stmívatelné ZIGBEE WiFi studená bílá

Katalogové číslo: LuxCloud-DZ10


22 269 Kč
18 404 Kč bez DPH

Toto zboží není momentálně k dispozici

Průmyslová svítidla LuxCloud jsou dokonalým řešením při modernizaci průmyslových objektů, kdy investice do LED technologií zaručí 60-80% úspory na provoz osvětlení.

Jedná se o variantu ZIGBEE WiFi vybavenou velkou řadou pokročilých funkcí, které vám sníži jakoukoliv starost o osvětlení na minimum

životnost


LED svítidla LuxCloud nabízí nejmodernější technologii v oblasti průmyslového svícení. Výjimečná kvalita zpracování a LED čipy světové značky Nichia zaručují životnost až 50 000 hodin. Díky LED technologii můžete ušetřit až 80% nákladů za elektrickou energii.

ALU litinová konstrukce, kvalitní těsnění a tvrzené sklo ochrání světlo od vnějších vlivů a stupeň krytí IP 65 vyhovuje i těm nejnáročnějším podmínkách v halách nebo venku. Světelný tok je při 100W až 12 000Lm,  kdy s téměř 120Lm/1W se v současnosti jedná o nejlepší LED náhradu klasických průmyslových svítidel na trhu.

Zavěšení je díky jednobodovému systému a vyvážění světla jednoduché a ušetří jak místo, tak náklady na montáž.

Barva světla 5000K je ideálním řešením pro osvětlení při práci na elektrických zařízeních, kdy je potřeba sledovat každý detail.

hala

Jas světla můžete libovolně měnít dle Vašich aktuálních potřeb díky ZigBee WiFi zabudovanému ve světle. Světlo lze zapínat, vypínat nebo ztlumovat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace na chytrém telefonu. 

Světla se umí spárovat a vy je můžete zapojit například na senzor pohybu do chodby nebo na denní senzor a ušetřit tak ještě více energie. Svítidlo je také využitelné s DALI rozhraním, kdy se dá celá světelní síť budovy ovládat z jednoho počítače/mobilu.

hala

Technické parametry

NázevHodnota
Typ zapojeníPřímé pomocí svorky
Příkon100W
LED chipNichia
Napájení [V]AC 100-277
Jmenovitý kmitočet [Hz]50/60
Světelný tok [lm]11,735
Barva světlaStudená Bílá
Teplota chromatičnosti [K]5000
Úhel vyzařování120°
Účinnost≥0.95
Ra73
Životnost [hod.]50 000
Hmotnost [kg]6,3
Rozměry [mm]383 x 193
MateriálALU slitina / tvrzené sklo
Stupeň ochrany (prach, voda) [IP]65
CertifikaceCE, RoHS