VOC Staňte se velkoodběratelem

Sada chytrých LED svítidel Dalen, C519TXW + 1X se slevou 500 Kč

Katalogové číslo: SET-DL-C519TXW-1X


12 371 Kč 8 499 Kč Ušetříte 3 872 Kč (31 %)
7 024 Kč bez DPH

Dodání do 1 dne.

LED chip SAMSUNG 2835Možnosti instalaceStrop, zeď, stůl
UmístěníObývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, chodby, ordinace, hotelové recepceMožnosti montážeInteriérová svítidla

Výhodná sada inteligentních svítidel DALEN. Se svítidlem Dalen C519TXW získáváte dotykovou smart LED stolní lampu 1X se slevou 500 Kč.

Sada obsahuje:

Inteligentní LED svítidlo Dalen C519TXW

Smart LED stolní lampa Dalen 1X se slevou 500 Kč


Výhodná sada inteligentních LED svítidel Dalen

Inteligentní svítidlo Dalen C519TXWSmart LED dotyková stolní lampa Dalen

Výhodná sada chytrých svítidel Dalen zahrnuje model C519TXW a smart LED dotykovou stolní lampičku 1X za zvýhodněnou cenu!

INTELIGENTNÍ LED SVÍTIDLO DALEN C519TXW:

Stropní svítidlo Dalen C519TXW o příkonu 56W zvládne pohodlně osvítit místnost o velikosti 25 - 30 m2. Díky wifi technologii si můžete svítidlo nastavit i pomocí aplikace ecoCloud z vašeho mobilního telefonu či tabletu. Samozřejmostí je ovšem i dálkový ovladač, který je součástí balení.

Svítidlo má klasický mléčně bílý difuzor s elegantním chromovým prstencem a krystalovým středem, který  je vyroben z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu.

Splní i vysoké požadavky na funkčnost a údržbu a stejně jako všechna naše svítidla Dalen má vysoký index podání barev Ra<95.

Funkce Glare-free šetří váš zrak i spotřebu - po 30 minutách sníží výkon na 90%.

Toto jedinečné svítidlo vám ušetří nejen účty za energii, ale i čas, a to díky jednoduché instalaci.

Rozměry svítidla: Ø 800 x 145 mm

Hmotnost: 2,8 kg

Stupeň krytí: IP40

Režim přepínání vypínačem
Režím přepínání vypínačem

Stropní svítidlo DALEN si pamatuje poslední nastavení světelného režimu (jas a teplotu barvy světla), jaké bylo před posledním vypnutím.

Pokud je nástěnný vypínač vypnut a zapnut v rozmezí 2 vteřin, režim svítidla se bude měnit ve 3 módech - denní bílá barva v plném výkonu svítidla, teplá bílá a noční režim.

Je tedy velmi jednoduché měnit základní režimy svítidla i bez použití dálkového ovládání.

Možnost změny teploty barvy svítidla C519TXW
Night-mode

Barvu je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla (ilustrační obrázek).

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově.

Sleep mód: Je mód pro příjemné usínání, kdy se jas svítidla ztlumí na 50% teplé bílé barvy a za 30 minut se vám světlo automaticky vypne.

Noční režim: Decentní osvětlení vaší místnosti, které vytvoří efekt hřejivé svíčky pro dostatečnou orientaci v noci. Příkon svítidla v režimu "Night Light" je pouze 1W - 3W.

SMART LED DOTYKOVÁ STOLNÍ LAMPA DALEN 1X:
Smart LED dotyková stolní lampa Dalen

Originální lampička hraje všemi barvami a umožní vám měnit atmosféru podle nálady.

Pouhým dotykem si vyberete z palety barev tu, která vám bude zrovna vyhovovat.

Nadčasové, zábavné a snadno ovladatelné svítidlo je perfektní volbou do moderních nebo minimalistických interiérů.

Rozměry svítidla: Ø 320 mm x 350 mm

Hmotnost: 1,2 kg

Stupeň krytí: IP40

Designová třešnička na dortu u vás doma.

Možnost změny teploty barvy svítidla 1X
LED stolní lampa DALEN 1x

Teplotu barvy je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla pouhým dotekem dlaně na vršku svítidla.

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově. 

Barevný mód změníte dotekem prstu na střední část svítidla.

LED stolní lampa DALEN 1X

Smart LED dotyková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa Dalen