VOC Staňte se velkoodběratelem

Sada chytrých LED svítidel Dalen, 2Z Silver + 1X se slevou 500 Kč

Katalogové číslo: SET-DL-2ZSIL-1X


15 448 Kč 13 248 Kč Ušetříte 2 200 Kč (14 %)
10 949 Kč bez DPH

Dodání do 1 dne.

LED chip SAMSUNG 2835Možnosti instalaceStrop, zeď, stůl
UmístěníObývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, chodby, ordinace, hotelové recepceMožnosti montážeInteriérová svítidla

Výhodná sada inteligentních svítidel DALEN. Se svítidlem Dalen 2Z Silver získáváte dotykovou smart LED stolní lampu 1X se slevou 500 Kč.

Sada obsahuje:

Stropní LED svítidlo Dalen 2Z Silver

Smart LED stolní lampa Dalen 1X se slevou 500 Kč


Výhodná sada inteligentních LED svítidel Dalen

Inteligentní svítidlo Dalen 2ZSmart LED dotyková stolní lampa DALEN 1X

Výhodná sada chytrých svítidel Dalen zahrnuje model 2Z Silver a smart LED dotykovou stolní lampičku 1X za zvýhodněnou cenu!

Stropní svítidlo Dalen 2Z Silver má čistý a nadčasový design, který je ideální do větších prostor, ale bude i dokonalou ozdobou ložnice či obývacího pokoje.

Difuzor je z kvalitního PMMA-Polymethylmethakrylátu, který se vyznačuje svou lehkostí a snadnou údržbou, což oceníte zejména při montáži svítidla.

Svítidlo nabízí možnost volby z několika úrovní jasu a barvy světla, které nastavíte zcela jednoduše pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.

Můžete využít i několik módů - např. režim Nočního světla vám poskytne dostatečné osvětlení pro pohyb v noci a má příkon pouze 1-3W.

Pokud svítidlo nastavíte do režimu Spánek, světlo se ztlumí na 50% teplé bílé barvy, postupně se stmívá a za 30 minut se zcela vypne.

Tímto svítidlem s příkonem 65W pohodlně osvětlíte místnost o velikosti 30 m2.

Rozměry svítidla: Ø 900 x 600 x 60 mm

Hmotnost: 4,2 kg

Stupeň krytí: IP40

Režim přepínání vypínačem
Režím přepínání vypínačem

Stropní svítidlo DALEN si pamatuje poslední nastavení světelného režimu (jas a teplotu barvy světla), jaké bylo před posledním vypnutím.

Pokud je nástěnný vypínač vypnut a zapnut v rozmezí 2 vteřin, režim svítidla se bude měnit ve 3 módech - denní bílá barva v plném výkonu svítidla, teplá bílá a noční režim.

Je tedy velmi jednoduché měnit základní režimy svítidla i bez použití dálkového ovládání.

Možnost změny teploty barvy svítidla 2Z Silver (ilustrační obrázek)
Night-mode

Barvu je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla (ilustrační obrázek).

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově.

Sleep mód: Je mód pro příjemné usínání, kdy se jas svítidla ztlumí na 50% teplé bílé barvy a za 30 minut se vám světlo automaticky vypne.

Noční režim: Decentní osvětlení vaší místnosti, které vytvoří efekt hřejivé svíčky pro dostatečnou orientaci v noci. Příkon svítidla v režimu "Night Light" je pouze 1W - 3W.

SMART LED DOTYKOVÁ STOLNÍ LAMPA DALEN 1X:
Smart LED dotyková stolní lampa Dalen

Originální lampička hraje všemi barvami a umožní vám měnit atmosféru podle nálady.

Pouhým dotykem si vyberete z palety barev tu, která vám bude zrovna vyhovovat.

Nadčasové, zábavné a snadno ovladatelné svítidlo je perfektní volbou do moderních nebo minimalistických interiérů.

Rozměry svítidla: Ø 320 mm x 350 mm

Hmotnost: 1,2 kg

Stupeň krytí: IP40

Designová třešnička na dortu u vás doma.

Možnost změny teploty barvy svítidla 1X
LED stolní lampa DALEN 1x

Teplotu barvy je možné měnit od studené bílé přes denní bílou až po teplou bílou barvu světla pouhým dotekem dlaně na vršku svítidla.

2 800K - 3 500K: Hřejivá teplá barva, která odpovídá dennímu světlu při západu slunce. Nejvíce se používá při odpočinku, relaxaci či sledování televize.

4 500K - 5 000K: Denní bílá. Tato barva odpovídá běžnému dennímu svitu. Využívá se při běžné každodenní činnosti, v práci, při studiu nebo hrách s dětmi.

5 000K - 6 000K: Studená bílá, kdy tón barvy je čistě bílý a odpovídá světlu při jasném slunném dni. Nejčastěji se používá při čtení, studiu nebo činnostech, které vyžadují soustředění. I za tmavého deštivého dne vykouzlí pozitivní atmosféru ve vašem domově. 

Barevný mód změníte dotekem prstu na střední část svítidla.

LED stolní lampa DALEN 1X

Smart LED dotyková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa DalenSmart LED doteková stolní lampa Dalen